FORUM KONYA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM KONYA
FORUM KONYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aslan sözü

Aslan sözü Empty Aslan sözü

Mesaj tarafından Admin Salı 23 Eyl. 2008, 16:12

Aslan sözü 7_229836_skibbe_bsk2309_414_232

Herkes vurdu, o sustu... Zamanı geldi ve Skibbe sadece FANATİK'e konuştu: “Galatasaray yıldızlardan kurulu bir takım ve bu yıldızlar kupaları televizyondan izlemek istemiyor. Bu arenanın içinde olacaklar ve kendilerini Avrupa´ya yine kanıtlayacaklar...”
"Defansımızı eleştiriyorlar. Onlar herhalde Sabri, Linderoth, Mehmet Topal, Hakan Balta ve Barış’ın sakatlıklarını görmemezlikten geliyorlar. Bu futbolcuların katılımıyla daha da iyi olacağız, defanstaki sıkıntıları tamamen ortadan kaldıracağız."

"Sakatların düzelmesiyle birlikte müthiş bir rekabet başlayacak. 20 sağlam futbolcum olacak. O zaman herkes forma için daha çok çalışacak, bu da takıma olumlu yansıyacak. Bu sezon üç kulvarda mücadele ettiğimiz için bütün oyuncularıma ihtiyacım var."

"Benim herkese saygım var, ama taktiğimizi eleştirenler galiba maçları iyi analiz edemiyor. Evet, sıkıntılar var, ancak unutulmamalı ki attığımız kadarını da kaçırıyoruz. Taktiğimiz iyi olmasa, olumlu futbolu sahaya nasıl yansıtabililiriz?"

"Alparslan gibi gençleri sahaya sürmeye devam edeceğim. Kocaeli karşısında müthiş oynadı. Bu kadar cesur olması beni de şaşırttı! Alparslan iyi yolda, çok süratli bir oyuncu ve tekniği de üst seviyede. Ona güvendiğim için forma verdim."

"Bellinzona maçı camiamız için çok önemli. İlk maçta belki iyi konsantre olamadı oyuncularım, ancak aynı hatayı tekrarlayacaklarını zannetmiyorum. Rakibi küçümsemeyecekler, çıkıp gerçek kimliklerini ortaya koyacaklar ve turu geçecekler."

"Galatasaray yıldızlardan kurulu bir takım. Bu yıldızların Avrupa Kupaları’nı TV’den takip etmek istediklerini zannetmiyorum! Bizzat bu arenanın içinde olacaklar, vitrine çıkacaklar. Kendilerini bir kez daha Avrupa’ya kanıtlayacaklar."

Mehmet DEMİRCAN
Admin
Admin
Admin
Admin

Takımım : 4
Horoz
Rep puanı : 3

http://www.serkantunc.atspace.com

- Similar topics