FORUM KONYA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM KONYA
FORUM KONYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nero ile .iso Uzantılı dosyaların Cd'ye Çekimi (Resimli Anlatım)

Nero ile .iso Uzantılı dosyaların Cd'ye Çekimi (Resimli Anlatım) Empty Nero ile .iso Uzantılı dosyaların Cd'ye Çekimi (Resimli Anlatım)

Mesaj tarafından Admin Ptsi 25 Ağus. 2008, 15:53

Nero ile .iso Uzantılı dosyaların Cd'ye Çekimi (Resimli Anlatım)

Nero ile .iso Uzantılı dosyaların Cd'ye Çekimi (Resimli Anlatım) 0018me

Öncelikle açılan nero seçeneklerinden Kopyala ve Yedekle ve ardından Kalıbı Diske Yazdır
seçeneğini seçiyoruz.

Nero ile .iso Uzantılı dosyaların Cd'ye Çekimi (Resimli Anlatım) 0029gb

Karsımıza açılan pencerede Öncelikle .iso dosyalarımızın bulundugu dizine gidiyoruz. Ardından Dosya Türü bölümünü açıyoruz ve Kalýp Dosyaları Seçenegini isaretliyoruz. Isaretleme sonunda .iso dosyalarınız görünecektir. Cd'ye yazılacak olan .iso dosyamızıda seçtikden sonra Aç diyerek bir sonraki pencereye geçiyoruz.

Nero ile .iso Uzantılı dosyaların Cd'ye Çekimi (Resimli Anlatım) 0037xv

Karsımıza açılan pencerede ki bilgileri ayarladıkdan sonra İleri diyerek yola devam ediyoruz.

Ek bilgi : Yazım Hızı bölümünü CD-RW olarak görmek fakat o þekilde algılamamak gerekmektedir. Cd üzerinde Yazan yazılar okunmalı ve cd'nin desteklediği hız bilinmelidir. Seçim daha sonra yapılmalıdır.

Nero ile .iso Uzantılı dosyaların Cd'ye Çekimi (Resimli Anlatım) 0045xm

İleri Bölümü seçildikden sonra .iso dosyamız cd üzerine yazımı başlayacaktır.

Nero ile .iso Uzantılı dosyaların Cd'ye Çekimi (Resimli Anlatım) 0058rq

Tamamen yazım işlemi tamamlandıkdan sonra açılan küçük pencereye tamam diyoruz. Tamam butonuna basıldıkdan sonra sol alt köşede ki Dur simgesi Bitti olarak degisecektir. Bizden Bitti butonuna basmamız beklenecektir. Basladık'dan sonra Cdrom içerisinde ki cd dısarı çıkarır kullanıma hazır halde...
Admin
Admin
Admin
Admin

Takımım : 4
Horoz
Rep puanı : 3

http://www.serkantunc.atspace.com

- Similar topics