FORUM KONYA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM KONYA
FORUM KONYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gereğini yaparım

Gereğini yaparım Empty Gereğini yaparım

Mesaj tarafından Admin C.tesi 13 Eyl. 2008, 15:37

Gereğini yaparım 7_229100_13FAN12ADNAN-B-Y_414_232

"Takım ve Skibbe insafsızca eleştiriliyor, çünkü henüz 3 hafta üst üste çalışamadılar" "Galatasaray aleyhine bir durum görürsek, gelenek görenekleri hiçe sayar gereğini yaparız"

‘Takdir kamuoyunun’Başkan Adnan Polat, Sarı-Kırmızılı futbolculara ve teknik direktör Skibbe’ye sahip çıktı, yapılan eleştirileri erken ve insafsızca bulduğunu söyledi. “Euro 2008 ve sakatlıklar nedeniyle çocuklar 3 hafta üst üste bile çalışamadı ki” diyen Polat, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biraz zamana ihtiyaç olduğu ortada. ‘Yıldız oyuncu alacağız’ yönünde bir söz vermedik. Ama transferlerimiz de ortada ve takdiri kamuoyuna bırakıyoruz. Kadromuz çok zengin. Milli takımlara da en çok oyuncu veren ekibiz.”

‘Kapı önüne koyarız’
“Galatasaray'a zarar veren kim olursa olsun, gelenekleri-görenekleri bir yana bırakıp anında kapının önüne koyarız. Ancak biz hocamıza güveniyoruz. Kulübümüzün bilinen sıkıntıları daha iki yıl sürer. Bizim tüm çabamız, bunu minimuma indirmek üzerinedir. Medyadan biraz daha duyarlı ve seçici olmasını rica ediyoruz. Bakın, geçenlerde 2 saat konuştum, icraatlarımızdan söz ettim, güzel olayları anlattım, ama söz döndü dolaştı Fenerium’da noktalandı. İşte bu üzücü bir yaklaşım.”

Yalçın DÜMER
Admin
Admin
Admin
Admin

Takımım : 4
Horoz
Rep puanı : 3

http://www.serkantunc.atspace.com