FORUM KONYA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM KONYA
FORUM KONYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beşiktaş günlüğü 11.09.08

Beşiktaş günlüğü 11.09.08 Empty Beşiktaş günlüğü 11.09.08

Mesaj tarafından Admin Perş. 11 Eyl. 2008, 15:44

Beşiktaş günlüğü 11.09.08 7_228855_zapo1109_414_232

Beşiktaş´ın savunmasındaki sıkıntıyı çözen Tomas Zapotocny, taraftarların karşısına çıkacak.

Mert Nobre
çok hırslı
İkinci kaptan Mert Nobre, antrenmanlardaki hırsıyla göz kamaştırıyor. Shakthar’la oynanan hazırlık maçında da başarılı bir görüntü çizen ve bir gole imza atan Brezilya asıllı yıldız, “Oynamak istiyorum ancak Bobo çok formda. Ertuğrul Sağlam şans verdiğinde hazır olmak ve takıma fayda sağlamak için antrenmanlarda elimden geleni yapıyorum” diye konuştu.

Zapotocny
yanıt verecek
Udinese’den transfer edilen ve Beşiktaş’ın savunmasındaki sıkıntıyı çözen Tomas Zapotocny, taraftarların karşısına çıkacak. Tecrübeli futbolcu, kulübün resmi internet sitesindeki ‘Cola Turka ile soru cevap’ köşesine konuk olacak. Taraftarlar, 10-24 Eylül tarihleri arasında, soru@bjkiletisim.com adresine sorularını gönderebilir.

Beklemeye
geçtiler
Hazırlıklarını büyük bir hızla sürdüren Beşiktaş, bir yandan da Trabzonspor’un yıldızı Yattara’dan gelecek haberi bekliyor. Siyah-Beyazlı teknik heyet, Gineli futbolcudan gelecek habere göre ilk 11’i belirleyecek. Takımdan ayrı olarak çalışan yıldız futbolcu görev yaparsa, büyük bir ihtimalle İbrahim Üzülmez’in forma giymesi bekleniyor.

Seric: Bana da
sıra gelecek
Beşiktaş’ın Panathinaikos’tan transfer ettiği Anthony Seric, sözleşmesindeki sorun nedeniyle sezonun ilk dört maçında forma giyememişti. Shakthar karşısında da formsuz görünen Hırvat futbolcu, “Kadroda birçok kaliteli oyuncu var. İlk 11 de, kulübe de çok zengin. Ancak üç farklı kulvarda mücadele eden bu takımda, mutlaka şans bulacağım ve fırsatı değerlendireceğim. Hocamız, en uygun zamanda bana görev verecektir” dedi.

Ali: Dikkatli
olacağız
Beşiktaş’ın formda isimlerinden Ali Tandoğan, Trabzonspor karşısında çok dikkatli olmaları gerektiğini belirtti. Rakibin önemli transferler yaparak güçlendiğini söyleyen Ali, “Sezonun en önemli deplasmanlarından birine gidiyoruz. Savunmada basit hatalar yapmamalıyız. Hata yapmazsak, galibiyete imza atarız” dedi.

Aydın’dan
yalanlama
Oğlu Ergun, A takım kadrosunda şans bulamadığı için yönetimde sorun yarattığı öne sürülen Halim Aydın, iddiaları yalanladı. Kulübün internet sitesine açıklama yapan Aydın, şu ifadeyi kullandı: Oğlum Ergun Aydın’ın A takımda oynatılmamasına tepki göstererek, istifa edeceğim iddiaları, tamamen hayal ürünü senaryolardan ibarettir...
Admin
Admin
Admin
Admin

Takımım : 4
Horoz
Rep puanı : 3

http://www.serkantunc.atspace.com

- Similar topics