FORUM KONYA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM KONYA
FORUM KONYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Sana çok güveniyorum'

'Sana çok güveniyorum' Empty 'Sana çok güveniyorum'

Mesaj tarafından Admin Perş. 11 Eyl. 2008, 15:42

'Sana çok güveniyorum' 7_228857_delgado0709_414_232

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Delgado'yla özel görüşme yaptı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, idman sonrasında Matias Delgado’yla özel görüşme yaptı. Genç çalıştırıcı, şut çalıştırdığı Arjantinli’ye güvendiğini dile getirdi.

Şut antrenmanı yaptılar
Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş’ta, dün yapılan antrenman ilginç görüntülere sahne oldu. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile kaptan Matias Delgado, özel bir görüşme yaptılar. Saha içindeki bu konuşmanın ardından, genç çalıştırıcı Delgado’ya topla çalışma yaptırdı. Oldukça formda görünen Sağlam, Arjantinli’yle özel olarak ilgilendi ve şut antrenmanı yaptırdı. Delgado da hocasının söylediklerini harfiyen yerine getirdi.

Hocasına teşekkür etti
Zorlu Trabzonspor sınavında en büyük silahının Delgado olduğunu belirten Sağlam’ın öğrencisine, “Sana çok güveniyorum. Bu sezonki en ciddi maçımıza çıkacağız. Rakip büyük bir ihtimalle sana özel önlem alacak. Senden beklentimiz, bu sezon ilk dört maçtaki görüntünü sergilemen...” dediği öğrenildi. Delgado’nun da hocasına teşekkür ettiği ve, “Elimden geleni yapacağım. Umarım Trabzon’dan galiyetle döner, liderliği sürdürürüz” diye yanıt verdiği kaydedildi.
Admin
Admin
Admin
Admin

Takımım : 4
Horoz
Rep puanı : 3

http://www.serkantunc.atspace.com