FORUM KONYA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM KONYA
FORUM KONYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Nasıl Resim Eklenir-Resimli Anlatım

Sitemize Nasıl Resim Eklenir-Resimli Anlatım Empty Sitemize Nasıl Resim Eklenir-Resimli Anlatım

Mesaj tarafından Admin Ptsi 25 Ağus. 2008, 15:45

Arkadaşlar aramızda resim eklemeyi bilmeyen arkadaşlarımız var onun için böyle 1 anlatım yapma gereği duydum bilmeyen arkadaşlarımız incelerse çok sevinicem...

Resim upload ( ekleyebileceginiz ) site: http://imageshack.us/

Bu siteye tıklıyoruz ve açılan sayfa şu şekilde geliyor karşımıza (bkz. resim 1)
Açılan pencerede Gözat'a tıklıyorsunuz.

Sitemize Nasıl Resim Eklenir-Resimli Anlatım 16af1em3oh

Karşınıza bilgisayarınızdan resmi seçebileceginiz bir pencere açılır
(Bkz. Resim 2) eklemek istediginiz resim nerdeyse bu pencerede bulup üzerine bir kere mouse un sol tuşu ile tıklıyor ve ardından AÇ butonuna basıyorsunuz.

Sitemize Nasıl Resim Eklenir-Resimli Anlatım 26ri4or4jw

Aç yaptıktan sonra pencere kapanır ve GÖZAT ın orada dosyanın yeri yazar ( bkz. resim 3 ). Daha sonra HOST IT! e basıyoruz ve resim kısa bir süre sonra upload ediliyor sayfa değişiyor

Sitemize Nasıl Resim Eklenir-Resimli Anlatım 30kr0fh3vn

Açılan sayfada resim eklenmiş olacak ve size hazır paylaşım için ir çok link ( adres ) sunacak. ( Bkz. Resim 4 ) burada resimde gördügünüz gibi işaretli olan yerlerdeki adresleri kullanabilirsiniz.

Forumda resmin direk açılmasını istiyorsanız... işaretlediğim linki mesajınıza kopyalayınız...
Sitemize Nasıl Resim Eklenir-Resimli Anlatım Sdf3ur7nc

Ve Resminiz Upload Olmuştur..Faydalı Olmuştur İnş.
Admin
Admin
Admin
Admin

Takımım : 4
Horoz
Rep puanı : 3

http://www.serkantunc.atspace.com

- Similar topics