FORUM KONYA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM KONYA
FORUM KONYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın

Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın Empty Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın

Mesaj tarafından Admin Perş. 04 Eyl. 2008, 16:17

Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N5447397429_2888

Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N558047027_445452_3113

Olan oldu biricik veledimiz gönlümüzün sultanı TSUBASA ucundan accık aldırdı..

Tsubasa "sözün bittiği andayız" dedi.
Sünnetinden sonra yattığı yerden kısa bir basın açıklaması yapan Tsubasa kendisinin çok mutlu olduğunu, en kısa zaman içerisinde Türk olup olmayacağıyla ilgili kararı açıklayacağını belirtirken müslüman olmasındaki nedeni de şu sözlerle belirtti." Küçükken geçirdiğim kamyon kazası sırasında top ile yere düştüğümde kulaklarımda bir ses duymuştum.Ancak bu sesin ne olduğunu yıllarca çok merak ediyordum.İstanbul'a tatile gittiğimde o sesi dört bir yandan duyunca şok oldum.Meğersem duyduğum ses ezan sesiymiş.Ezan sesini duyar duymaz gözyaşları içerisinde otel odasına kapandım.Mutluluktan bütün gece uyuyamadım.Meğersem aradığım huzur islamiyet ve müslümanlıktaymış." dedi

Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N587641065_680281_1576

Sonunda Tsubasa Türk oldu!! Muradımıza erdik..

flaş flaş flaş....Türk vatandaşı olup Türk milli takımında oynamaya başlayan hatta bunun için sünnet bile olan tsubasa holoskodan sonra, beşiktaş formasını giyen bir başka futbolcu oldu ,japonyada bir spor kanalına yaptığı açıklamada çarşıdan çok etkilendiğini,daha önce böyle bi taraftar görmediğini,3'lüye bayıldığını ve ayrıca kartal gol gol gol tezahüratı ile kartal vuruşunu 3 kat etkiye çıkarıp rakiplerin,sahanın,kalecilerin "Edit" cağını ,kırmadık kale direği kalmayacağını iddia etti ve röportaj sonrası sırtına geçirdiği bjk formasıyla kartal vuruşu çalışmalarına başladı ,işte antrenmandan bir görüntü

Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N539685237_198399_1204

TsubasaCan alem yaparken yakalandı
Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N587641065_684969_7301
Geçtiğimiz günlerde bi yabancı tvde haberini izledim tatilden döndüğü sanılan japon futbolcu verdiği demeçte ''artık futbolu bırakıcam hayatımı yaşıycam'' dedi gazetecilerin türk vatandaşı olup milli takımda oynıcanıza dair söylentiler var sorusuna ise ; türk milli takımı çok güçlü ,tam bi forma savaşı var türk milli takımında şuan emre abi olsun sakatlıktan yeni çıkan nihat abi olsun çok iyi futbolcular. ayrıca kendime örnek olarak da yusuf şimşeği örnek alıyorum'' dedi verdiği çelişkili cevaplarla dikkatlri üzerine çeken tsubasanın arabasındaki ''ya sev ya terket''yazılı bi türk bayrağı asılı olması japonyada şok etkisi yarattı...
Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N635308080_209210_9965

Şok Şok Şok.... Tsubasa Oscar Ödül Töreninde ünlü aktris ve tüm dünyanın Brad Pitt' in sevgilisi olarak bildiği Angeline Jolie' yle yakalandı.Kameralardan kaçmak yerine beraber poz veren ünlü futbolcu ile ünlü aktris beraber olduklarını ilk kez GALATASARAY Magazine açıkladılar.....
Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N522093995_206019_9229
İç işleri Bakanlığı Tsubasanın Türk olmasının ardından aldığı nufüs kağıdını yayınladı
Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N5581287915171898859rl0
Yoğun lig arasından sonra soluğu mangal partisinde alan tsubasa hayli keyifli göründü ....
Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın Tsubasamangalkeyfwl1
Tsucanın sünnetinden bir kare,
Melih Gökçekin de teşrif ettiği sünnet şöleni, mehter marşları eşliğinde sona erdi, hadi hayırlısı...
Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N659733163_228087_7511

Tsubasa Türk Plajlarında ...

Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın N558047027_499927_3268
Emeye Saygı Bir Teşekkürü Hot Görmeyin
Tsubasa ' da Türk Oldu Süper Mutlaka Bakın Fsdftv1
Admin
Admin
Admin
Admin

Takımım : 4
Horoz
Rep puanı : 3