FORUM KONYA

Join the forum, it's quick and easy

FORUM KONYA
FORUM KONYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kartal'da ilk hedef tamam!

Kartal'da ilk hedef tamam! Empty Kartal'da ilk hedef tamam!

Mesaj tarafından Admin Çarş. 03 Eyl. 2008, 18:21

Kartal'da ilk hedef tamam! 7_228178_kartal570_414_232

Geçen sezon 137 hafta sonra gelen liderlik keyfi kısa sürmüştü... Konya galibiyetiyle zirveyi tekrar ele geçiren Beşiktaş, işi bu kez sıkı tutuyor.

3 hafta lider kalmışlardı
Galatasaray'ı geçen sezon İnönü Stadı’nda devirerek 137 haftalık liderlik hasretine son veren Beşiktaş, şampiyonluk için çok ümitliydi... Ancak Kartal, zirvede sadece 3 hafta tutunabilmiş ve koltuğu ezeli rakibi Fenerbahçe’ye kaptırmıştı. Sezona nokta transferlerle başlayan Siyah-Beyazlılar, önceki gün Konyaspor’u devirip ligde ilk sıraya oturdu. Ertuğrul Sağlam ve öğrencilerinin parolası belli: Adım adım yürüyeceğiz, mutlu sona ulaşacağız...

Kartal'da ilk hedef tamam! 9_228179_lider414

Kara Kartal, 2 Mart’taki Galatasaray derbisinde rakibini devirip liderlik koltuğuna oturmuştu.

Ertuğrul Sağlam ne derse o!
Sezon başında talebeleriyle bir görüşme yapan Sağlam’ın, “Bu sezon kendimize belli vadelerde hedefler koyacağız. Bunları adım adım gerçekleştirip, amacımıza ulaşalım. UEFA’da rakibimizi eleyip, ligde ilk iki karşılaşmamızı kazanıp, liderlik koltuğuna oturalım. Milli maç nedeniyle verilecek arada da, Trabzonspor sınavına moralli hazırlanalım” demişti. Sağlam’ın isteklerini yerine getiren Kara Kartallar, şimdi gözünü Trabzonspor maçına çevirdi.

Orhan YILDIRIM
Admin
Admin
Admin
Admin

Takımım : 4
Horoz
Rep puanı : 3

http://www.serkantunc.atspace.com

- Similar topics